Dnia 6 grudnia w „Pajacyku" odbył się zlot Mikołajów. Wszyscy nasi wychowankowie wyglądali jak dzieci zacnego św. Mikołaja.

Oczekując na przybycie świętego Mikołaja dzieci bawiły się świetnie. Pomocnicy Mikołaja przygotowali dla dzieci wesołe zabawy: konkursy i quizy, rozwiązywanie zagadek, zabawy przy muzyce...

Aż tu nagle zjawił się wypatrywany przez wszystkich Gość- święty Mikołaj. Zasiadł przy choince na specjalnie przygotowanym dla niego fotelu w towarzystwie Pani Mikołajowej (naszej kochanej pani Jadzi) oraz sympatycznego Elfa (naszej uroczej pani Marlenki). Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki i recytowały wierszyki. Wszystkie dzieci otrzymały paczki ze słodkościami i zabawką. Jakież było zdziwienie, gdy z wielkiego worka wyjął paczuszki dla całego personelu przedszkola. Panie podobnie jak dzieci zapewniły świętego Mikołaja, że były grzeczne i radowały się z prezentów.

Kochany Mikołaju do zobaczenia za rok. Chcecie zobaczyć zdjęcia uroczych Mikołajów? Zapraszamy do naszej galerii.