Dnia 13 czerwca odbyła się wycieczka do wioski Indiańskiej „Tehawanka” w Trójcy. Wzięły w niej udział wszystkie dzieci z naszego przedszkola.
    Po przybyciu na miejsce czekało na nas wiele atrakcji. Każde dziecko miało okazję przejechać się na koniu, spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku oraz zagrać na ogromnym bębnie. We wszystkim pomagał przedszkolakom Wielki Wódz.

Dzieci mogły obejrzeć od wewnątrz indiańskie namioty i jak przystało na prawdziwych wojowników wymalować twarze w różne wzory. Na pamiątkę pobytu w wiosce mali Indianie w pióropuszach pozowali do zdjęć. Nie lada przyjemnością był a również zabawa na palcu zabaw, zwłaszcza skoki na trampolinach. Na zakończenie zjedliśmy pyszne pieczone kiełbaski.
    Dzieci były zachwycone tym miejscem i panującą tam atmosferą.  W radosnych nastojach wróciły do przedszkola.