Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

100 rocznica odzyskania Niepodległości

100 rocznica odzyskania Niepodlegoci 2Z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości Przedszkole "Pajacyk" rozbrzmiewało gorącym śpiewem małych patriotów. Czerwono- białe serduszka małych Polaków biły tego dnia bardzo szybko. Dzieci z przejęciem recytowały patriotyczne utwory a kotyliony dumnie prezentowały się na piersiach oddanych swojemy krajowi przedszkolaków. Wszystkie te podniosłe i pełne wzruszeń chwilę udało się uwiecznić na pięknych fotografiach. Dziękujemy Pani Kamili Kamili za udokumentowanie wydarzenia :)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.