Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Spotkanie z Górnikami

spotkanie z grnikami 1Grudzień jest miesiącem, który kojarzy się nie tylko ze świętami, Mikołajem, ale także ze świętą Barbarą i obchodami górniczego święta. Chcąc przybliżyć dzieciom trudną i odpowiedzialną pracę górnika, zaprosiliśmy do przedszkola górników w mundurach.

Goście opowiedzieli nam dużo ciekawostek na temat swojej pracy oraz strojów. Wiele radości przyniosło dzieciom przymierzanie czapek z pióropuszem oraz kasków. Posłuchaliśmy również gry na puzonie, co więcej, sami próbowaliśmy zagrać. Na koniec spotkania górnicy obdarowali wszystkich czekoladowymi mikołajami, a od nas dostali świąteczne upominki :)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.