Przedszolna Wigilia 10"Pierwsza gwiazdka już na niebie, cichnie przedświąteczny gwar. Zasiadamy do wigilii, to magiczny piękny czas." 16 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne z udziałem dzieci i pracowników przedszkola.

By umilić wszystkim ten radosny dzień, grupa Smyków zaprezentowała swój świąteczny koncert, a pozostałe grupy również dołączyły do wspólnego śpiewu, po którym przyszedł czas na łamanie się opłatkiem i składanie życzeń.

Panie kucharki tradycyjnie przygotowały same pyszności, palce lizać! Dalszy ciąg spotkania upłynął w miłej i ciepłej atmosferze. Ta podniosła chwila pozwoliła dzieciom utrwalić znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych i co najważniejsze wzmocnić bliskie i serdeczne relacje.