mam talent 1Dnia 31.01.20r. po raz czwarty odbył się przedszkolny przegląd "Mam talent"  Podczas wydarzenia zaprezentowało swoje umiejętności wiele utalentowanych brzdąców. Prezentacje były różnorodne: śpiew, taniec, recytacja, sport, gra na instrumencie, plastyka, a także wykonanie zdrowej sałatki owocowej Wszystkim uczestnikom gorąco dopingowała przedszkolna publiczność, rodzice i znakomite jury. Tym razem były to przemiłe Panie:

Dyrektor Liliana Fodrowska, członek Rady Rodziców Jolanta Wiktor i absolwentka naszego przedszkola Julita Michniewicz, która odnosi wielkie sukcesy w świecie sportu - Zawodniczka AZS AJP Gorzów Wielkopolski, sportowiec Junior Roku 2019 w Plebiscycie Gazety Lubuskiej. Julitko jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i dziękujemy, że znalazłaś dla nas czas Przegląd odbył się w ciepłej atmosferze, a przedszkolaki gorąco dopingowały swoich występujących kolegów. Każdy uczestnik dostał piękne nagrody, dyplom i gorące oklaski od publiczności Kochani gratulujemy Wam odwagi, talentów i życzymy byście je dalej wytrwale rozwijali :)