Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Wizyta w szkole

wizyta w szkole 1Starszaki z grup "Smyki" i "Bystrzaki" zaczęły na dobre przygodę ze Szkołą Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu. Przemiłe Panie już radośnie oczekiwały naszego przyjścia. Na dzieciaki czekało tego dnia moc atrakcji: zawody sportowe z klasą I , zwiedzanie klas szkolnych działanie plastyczne w świetlicy szkolnej a także występ artystyczny przygotowany przez starszych kolegów i koleżanki.

Po dość emocjonujących wydarzeniach, przedszkolaki zostały poczęstowane mlekiem- co szybko i skutecznie zregenerowało zmęczone dzieci. Wszyscy szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola- bardzo wycieczka Nam się podobała

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.