Dyrekcja

Dyrekcja    Witam Państwa. Nazywam się Liliana Fodrowska, mam przyjemność być dyrektorem przedszkola "Pajacyk" w Zgorzelcu. Należę do grona szczęśliwych osób, dla których praca zawodowa jest prawdziwą przyjemnością. Kocham dzieci i pracuję z nimi od ponad dwudziestu lat, co daje mi wiele satysfakcji i radości.

Jestem absolwentką kierunków: wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania oświatą. Ponadto posiadam także I Stopień Specjalizacji zawodowej z terapii pedagogicznej.

Systematycznie biorę udział we wszelkiego rodzaju warsztatach, kursach i seminariach dotyczących pracy z dzieckiem przedszkolnym. Celem doskonalenia jest ciągły rozwój, zarówno wiedzy merytorycznej, jak również jej praktycznego zastosowania w pracy przedszkola.

Jestem osobą spełnioną zawodowo jak i prywatnie, mamą dwóch córek, pasjonatką literatury i miłośniczką zwierząt.