pasowanie na przedszkolaka 125 października z pewnością na długo zostanie w pamięci dzieci i rodziców z grupy Iskierek. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna dla Nich uroczystość- Pasowanie na Przedszkolaka. Maluszki zaprezentowały umiejętności, które zdobyły od września w przedszkolu- śpiewały piosenki, recytowały wierszyki i tańczyły.

Dzieciaczki kolorowo ubrane wyglądały uroczo i swoim występem wzbudziły zachwyt wszystkich gości. Po występie artystycznym Pani dyrektor dotykając każdego malucha olbrzymim ołówkiem włączyła go do grona przedszkolaków. Dzieci otrzymały pierwsze w swoim życiu dyplomy, a także upominki. Następnie wszyscy spędzili miło czas przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców.