Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Świąteczny występ Ciekawskich

witeczny wystp Ciekawskich 1W grudniowy poranek przedszkole korytarze i sale Ciekawskich rozbrzmiewały wesołym śpiewem ślicznych małych Mikołajków. Rodzice dumni ze swoich pociech chętnie oklaskiwali zdolnych artystów.

A Ci bez najmniejszej tremy zaprezentowali świąteczno-mikołajkowy repertuar zaproszonym gościom. Teraz wszyscy czekamy na pierwszą gwiazdkę. WESOŁYCH ŚWIĄT

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.