Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Magiczny Dywan

Magiczny dywan 1Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ posiadamy Magiczny Dywan! To nic innego, jak podłoga interaktywna dostarczająca naszym przedszkolakom super rozrywki Zawiera mnóstwo atrakcyjnych gier i zabaw.

Badania naukowe dowiodły, ze podłoga interaktywna korzystnie wpływa na prawidłowy rozwój dzieci. Umożliwia ćwiczenie pamięci, ulepsza umiejetność postrzegania, rozwija wyobraźnię i sprawność fizyczną. Pozwala połączyć zabawę z nauką. Cieszymy się, ze „Pajacyk” idzie z duchem czasu, a p. dyrektor dba o jego odpowiednie, nowoczesne wyposażenie.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.